Stávková tipovanie
Stávková tipovanie
 
 

Poker BWIN

Poker herňa BWIN patrí medzi slovenskými a českými hráčmi k najobľúbenejším a to vďaka svojej prehľadnosti a jednoduchosti. Naviac je doplnená podrobným návodom. Všetko je samozrejme v slovenskom jazyku. Ktorúkoľvek dennú, alebo nočnú hodinu nájdete v poker herni BWIN minimálne 6 000 online hráčov. BWIN ponúka možnosť hrať poker aj priamo z mobilu.

Začať v online BWIN poker herni sa oplatí, nakoľko k prvému vkladu dostanete 100% bonus. Pokiaľ nechcete hrať o svoje peniaze nemusíte. BWIN má v ponuke denne veľa freeroll turnajov, kde si môžete vyskúšať svoje stratégie a ešte aj peniaze vyhrať.

Škola pokru:

Ak ste začiatočník, alebo sa chcete naučiť hrať túto zaujímavú a zábavnú hru, tak škola pokru v BWIN je tu práve pre Vás. Nájdete tu základy vo forme videa, ale aj manuál, postupnosť kariet a návod ku hre.

Ak už základy ovládate, môžete si osvojiť stratégie od najlepších hráčov v časti Pokrové stratégie BWIN, alebo si pozrieť, ako fungujú limity vkladov.

Turnaje:

Poker herňa BWIN ponúka denne veľké množstvo turnajov. Či už ide o freerols (hráte bez rizika prehry, ale o finančne ceny), alebo o dvojdňové maratóny v Texas Holdem. Každý hráč si určite vyberie turnaj, ktorý zodpovedá jeho hráčskym schopnostiam, alebo jeho peňaženke.

Promočné akcie a podujatia:

Spoločnosť BWIN orgaizuje veľké množstvo promočný podujatí, kde môžete získať skvelé ceny. Nezabudnite nahliadnuť aj do tejto sekcie.

>> Pokračovať do poker herne BWIN >>

 
Banner BWIN
Tipovanie
BWIN
Kasíno
Poker
Novinky
Ponuka BWIN
Banner BWIN
Partneri BWIN