Stávková tipovanie
Stávková tipovanie
 
 

Novinky BWIN

Dvojnásobná radosť - V b'inside získate na štarte dvojnásobný počet bodov. Od 2. do 4. septembra sa vyplatí zaregistrovať sa v b'inside hneď dvojnásobne: Veď každý nový člen získa namiesto 1000 hneď 2000 štartovacích bodov. Vymeňte vaše body v Markete za skvelé produkty! Tak na čo ešte čakáte?

Ste pripravený na hviezdy Realu Madrid? Dokážete na „Train and Meet“, že ozaj môžete hrať s hviezdami. Pri televíznom stole potom zabojujete o posledný lístok do finále Magic Moments of Poker. Tam na vás čaká hlavná cena a tou je členstvo v bwin Poker tíme v hodnote 100 000 $! Už neváhajte a kvalifikujte sa zadarmo až do 19.09.!

Staňte sa bwin Basketball Xpert! Stavte sa na 24 zápasov v skupinách ME a korunujte sa za bwin Basketball Xpert. Ako víťaz budete oficiálnym basketbalovým expertom bwin na celý rok, s VIP lístkami sa poberiete na finále EuroBasket v Poľsku, navštívite top-zápasy Euroligy a navyše na vaše konto zinkasujete aj dobropis vo výške 1000 EUR!

Hrajte a vyhrajte. Zapojte sa do hry v XXL Summer Jackpot v sekcii bwin SkillGames a zabodujte vo veľkom. Momentálne čaká na vás len v samotnom Scarab Solitaire 5000 EUR. Čoskoro sa môžete pustiť aj do bitky o šťavnaté výhry v Yatzy a Dice Solitaire - celkovo pôjde o 55 000 EUR! Môže byť leto krajšie?

Najlepší vás už čakajú! Cestujte, hrajte a vyhrajte - my máme pre vás ultimatívnu výzvu, ktorí túto hru ovládajú. My vás totiž pošleme na podujatie World Series of Backgammon. Zaistite si teda už teraz vaše miesto vo WSOB podujatiach v zlatej Prahe a v metropole na Temži Londýne.

 

Tipovanie na internete je veľmi jednoduché a výhodnejšie, ako tipovanie v klasickej kamennej stávkovej kancelárii !

>> Pokračovať do stávkovej kancelárie BWIN >>

 
Banner BWIN
Tipovanie
BWIN
Kasíno
Poker
Novinky
Ponuka BWIN
Banner BWIN
Partneri BWIN